kriptovalūtas kriptovalūtu ziņas

Analītiskais resurss Mesari – steiblkoinu transakciju apjoms Ethereum blokķēdē pārsniedz paša ETH rādītājus

Kā ziņo Messari, EDGAR datu bāzes kriptovalūtas versija, pēdējā laikā transakciju daļa steiblkoinos Ethereum blokķēdē ir ievērojami pārsniegusi analoģisko ETH rādītāju.
“Lielākoties runa ir par lieliem USDT transakciju apjomiem.” Ja skatāties uz nedēļas grafikiem, tad “apvērsums” notika 2019.gada vidū. No tā laika starpība tikai pieaug,” rakstīja analītiķis Messari Raiens Votkinss (Ryan Watkins) sociālajā Twitter tīklā.  
Pētnieki norāda, ka šāds atrāviens darījumu apjomos rāda lietotāju un kompāniju uzticību kriptovalūtām, kas pilnībā nodrošinātas ar fiat līdzekļiem. Pērnā gada aprīlī kompānija Tether, kas izlaiž USDT steiblkoinu, sāka pārnest no Omni blokķēdes uz Ethereum blokķēdi. Drīz pēc tam, izmantojot USDT, tika pārsniegti ETH transakciju apjomi. Tāpat Tether izlaidis savus tokenus uz Tron, EOSIO un Liquid blokķēžu bāzes. Turklāt, pēc stāvokļa uz pērnā gada decembra vidu, Ethereum blokķēdē atrodas USDT $2.2 miljardie, Omni – $1.6 miljardi, bet Tron – $1 miljardi. © 2020 The Bitcoin Foundation Latvia