mainings

Kompānija Bixin piešķir 6600 BTC sava jaunā kriptofonda uzsākšanai

Kompānija Bixin, kuru dibinājis viens no pirmajiem bitkoina maineriem, piešķir 6600 BTC sava jaunā kriptofonda uzsākšanai. Šodien kompānija paziņoja par fonda izveidošanu ar pašu kapitālu, kurš savukārt plāno investēt globālos fondos, kas orientēti uz arbitrāžu un bitkoian fjūčeru tirgu. Piešķirot papildu likviditāti šiem fondiem, Bixin cenšas palielināt savus aktīvus bitkoinā.
“Mēs ceram, ka fonda darbība pozitīvi ietekmēs globālo likviditātes struktūru bitkoina ekosistēmā,” teica L.Feijs, kurš agrāk strādāja Huobi un no 2018. gada vada maininga biznesu Bixin.
2014. gadā dibināto kompāniju Bixin vada Vu Gangs, kurš sāka nodarboties bitkoina mainingu 2009. gadā. Bixin ir kļuvis par vienu no Ķīnā pazīstamākajiem tāda paša nosaukuma bitkoin-maka un maininga pūla provaideriem Ķīnā. Uzņēmums ir palielinājis ieguldījumu apjomu maininga biznesā 2018. un 2019. gada sākumā. Pašlaik Bixin pārvalda hešreitu aptuveni 3000 petahešu sekundē (PH/s), kas ir aptuveni 2,5% no kopējā bitkoīna hešreita. 2018. gadā uzņēmums izveidojis savu ieguldījumu un finanšu pakalpojumu vienību. Bixin ieguldīja vairākos ķīniešu kriptostartapos, ieskaitot maininga kompāniju MicroBT. © 2020 The Bitcoin Foundation Latvia