RIGI

Viena no iespējām iesaistīties maininga kustībā , tas attiecas uz mazajiem maineriem , kuri nodarbojas ar tādu kā “mājražošanu”, ir gatava maininga riga iegāde.

Maininga rigs saturēs 6-12 videokartes un tā palaišana būs ātra, par to nāksies pārmaksāt kādus 900 EUR salīdzinot ar videokaršu vērtību, bet entuazisti parasti naudu neskaita. Tad vēl dažu maininga kalkulatoru apguve un pēc kāda laika, kad viss ies dziļā mīnusā, pasaule iegūs vēl vienu kriptovalūtu maininga ienaidnieku un “speciālistu”. Lieta tāda, ka maininga kalkulatori nerēķina ieguldījumus infrastruktūrā – tas ir – telpu remontā, kvalitatīvas dzesēšanas sistēmas uzstādīšanā, ventilācijā, skaņas izolācijas uzstādīšanā, ugunsdrošībā, plauktu izmaksas, elektrības vadu un rozešu instalācijas izmaksas, elektrības drosības automātu skapju, serveru uzstādīšanas un pieslēgšanas izmaksas utt. Viss tas notiek kaut kur “skapī”, kuram var būt tendence vienkārši aizdegties, izraisot ugunsgrēku. Labākajā gadījumā entuazists izvēlēsies “maininga hoteli”, kurš izskatīsies kā šausmu filmas dekorācija, jo kvalitatīva darba vide ir tas, kas prasa ieguldījumus un uz kuru tiek ietaupīts un katrs elektroenerģijas mēneša rēķins tad līdzināsies boksera Maira Brieža sitienam pa žokli. Pie tamlīdzīgiem rezultātiem noved gan nepareizas vietas izvēle, gan neesošs biznesa plāns, gan nespēja izprast kriptovalūtu ražošanas ciklus un nespēja domāt radoši, lai izveidotu labu, pelnītspējīgu rūpniecisku kriptovalūtu ražošanas platformu. Maininga kalkulatori ir kā spininga mānekļi, uz kuriem ķeras “mājražotāji” un pēc pirmā ieguldījuma ar nulles atdevi ātri izliek tirgū savas vecās videokartes, kuras nevienam vairs nav vajadzīgas.

Mēs piedāvājam kvalitatīvi veidotus rigus komplektā ar pareizu dzesēšanas sitēmu, pareizu izvietojumu ugunsdrošos plauktos, lai ražošanas iekārtas nepārkarstu un kalpotu tām paredzēto mūžu bez patstāvīgas to remontēšanas.

© 2019 SIA KRIPTEX