SOFTS

SIA KRIPTEX kriptovalūtu ražošanas platformas ir unikālas ar to, ka patērē mazāk enerģijas, kā standarta, jo tiek dzesētas ar immersijas šķidrumu palīdzību, tādejādi palielinot to darbības ilgumu un nolietojuma vienmērīgumu un visbeidzot, – mēs uzstādām iekārtas, kas ir pārprogrammējamas.

  SIA KRIPTEX piegādā  rūpnieciski programmējamas integrālās mikroshēmas – FPGA (angl. Field Programmable Gate Array), kuras atšķirībā no Bitmain produkcijas var pārprogrammēt, tiklīdz mainās kriptovalūtas protokols vai kāda tā algoritma daļa. Iekārtas ir ar rūpniecisku ražību un tās ir savā ziņā unikālas, jo tās nav jānomaina ik pēc 1/2 gada, kā tas jādara ar parastajiem ASIC maineriem vai GPU videokaršu rigiem. FPGA kartēm enerģijas patēriņš ir daudz zemāks par GPU vai ASIC enerģijas patēriņu. Karšu dzesēšanai izmantojam speciālus 3M kompānijas šķīdumus – 3M™ Novec™ Engineered Fluids, līdzīgi kā to dara lielākais industriālo maininga parku īpašnieks – The Bitfurry Group. Tādēļ līdz ar maininga ražošanas iekārtu uzstādīšanu nekas nebeidzas, bet patiesībā tikai sākas.

Mēs ar klientiem slēdzam ilgtermiņa apkalpošanas līgumus un palīdzam iekārtu pielāgošanai mainīgajai kriptovalūtu tirgus situācijai!

© 2019 SIA KRIPTEX