VIETA

     Uzsākot maininga ražošanas iekārtu būvprojektēšanas procesu, nepieciešams pārliecināties par izvēlētās vietas atbilstību vietējiem apbūves noteikumiem.

Parastais mainings ar gaisa dzesēšanu ir ļoti trokšņains pasākums – maininga iekārtas rada troksni, kuru nepieciešams slāpēt ar tehniskiem līdzekļiem. Ja būsiet izvēlējušies savu privātmājas garāžu šai nodarbei, tad var gadīties, ka kaimiņi sāks sūdzieties Būvvaldei un pēc neilga laika ieradīsies pašvaldības policija un labākajā gadījumā sastādīs administratīvā pārkāpuma protokolu, bet sliktākajā konfiscēs vai aprakstīs iekārtas.

1. Vietas atbilstība vietējiem apbūves noteikumiem. Ja vēlaties lielu kriptovalūtu ražotni, tad viennozīmīgi tās ir pašvaldības teritorijas, kurās atļauta rūpnieciskā ražošana.

2. Elektroenerģijas jaudas pieejamība. Maininga iekārtas patērē daudz elektroenerģijas + elektroenerģija nepieciešama dzesēšanas iekārtu darbībai, jo iekārtu darbības laikā rodas siltums. Vienas bitkoina iegūšanas iekārtas BITMAIN Antminer S9 vai T9 iekārtas patēriņš sastāda 1.5-1.8 kW. Veicot iekārtas paātrināšanu, elektroenerģijas patēriņš palielinās. Uzstādot, piemēram, 400 iekārtas būs nepieciešama 0.6 MW jaudas pieslēgums, kas būs pieejams ne visās vietās, vai par kura pieslēgumu AS “Sadales tīkls” var palielināt pieslēguma izmaksas, pieprasot izbūvēt jaunu transformatora apakšstaciju.

3. Drošība. Kriptovalūtu iegūšanas iekārtas ir dārgas, pasaulē izplatītas to zādzības, tādēļ ne mazāk svarīgs vietas izvēles faktors ir diskrētums savas kriptovalūtu ražotnes izveidē. Gan ārējā drošība ar perimetra apsardzi, gan iekšējā datortīkla un datoraparatūras drošība un aizsargātība pret hakeru uzbrukumiem ir absolūta prioritāte.

Vietas izvēle nosaka, cik veiksmīga būs kriptovalūtu ražotne un vai tai nebūs jāsaskaras ar kontrolējošo orgānu pastiprinātajām prasībām un to neviltotu interesi.

Tādēļ uzticaties savas nozares profesionāļiem un uzticiet tik svarīgo vietas izvēli SIA KRIPTEX.  Kā arī konsultējieties par savas kriptovalūtu ražotnes izveides iespēju Jūsu īpašumā!

© 2019 SIA KRIPTEX